درباره ما

ارتقای سطح آگاهی نسبت به مصرف مکمل، هدف اصلی همایش مکمل

با توجه به افزایش گرایش مصرف مکمل‌های غذایی و رژیمی طی سال‌های گذشته دبیرخانه دائمی همایش، در نظر دارد دهمین همایش مکمل‌های غذایی و رژیمی را همزمان با یازدهمین همایش فرآورده‌های طبیعی و سنتی (طلای سبز) با شعار تولید با کیفیت و اصیل با حمایت سازمان‌ها، دانشگاه‌ها و انجمن‌های علمی مرتبط طی روزهای ۲۴ تا ۲۶ خرداد تیرماه سال ۱۴۰۱ در مرکز همایش‌های‌ بین‌المللی هتل المپیک برگزار نماید. تبیین نقش مکمل‌های غذایی و رژیمی در سلامت جامعه، افزایش آگاهی جامعه نسبت به مکمل‌ها، فرهنگ‌سازی و استفاده صحیح از مکمل‌ها، بررسی و بومی‌سازی استانداردهای مورد نیاز در تولید مکمل‌ها از جمله اهداف اساسی این رویداد می‌باشد.

About Us-1About Us-2About Us-3

رویدادی با گردهمایی فعالان حوزه فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل

معرفی آخرین دستاوردها و نوآوری‌های این صنعت، برپایی همایش و کارگاه‌های علمی و تخصصی همراه با اعطای امتیاز بازآموزی، ایجاد فضای مناسب جهت بررسی مسائل و دغدغه‌های فعالان صنعت، برگزاری کارگاه های انتقال تجربه و رونمایی از فناوری‌های نوین حوزه فرآورده‌های مکمل از جمله برنامه‌های اصلی این رویداد است.

+۴۰
سخنرانان
+۱۰
پنل
+۷۰
شرکت‌
+۱۰۰۰۰
بازدیدکننده
محورهای رویدادموضوعات مورد بحث در رویداد

بررسی راهکارهای تضمین کیفیت مکمل‌های غذایی و رژیمی

ارائه آخرین دستاوردهای علمی حوزه مکمل‌های غذایی و رژیمی

ضرورت تدوین سیاست‌های یکپارچه برای تامین سلامت فرآورده‌های مکمل

نظراتآنچه فعالان صنعت می‌گویند
دکتر جعفر میرفخرایی
دکتر سیدمحمد ناصری
دکتر نینا میردریکوند
دکتر محمد حضوری
خانم مهندس لاله حجازی

دکتر جعفر میرفخرایی

رئیس انجمن تولیدکنندگان داروها و فرآورده‌های گیاهان دارویی

همایش طلای سبز با تمام دستاوردهای روز این زمان هماهنگ و همگام است و از اولین دوره برگزاری، با برگزاری کارگاه‌ها و نشست‌ها، بنا را بر معرفی دستاوردهای این حوزه و تبدیل دانش به کارآفرینی گذاشته است.

دکتر سیدمحمد ناصری

دبیر سندیکای تولیدکنندگان مکمل‌های رژیمی غذایی

همایش مکمل‌های رژیمی غذایی علاوه بر توانمندی‌های این صنعت، با حضور متخصصان و صنعتگران و نیز برگزاری کارگاه‌ها و نشست‌های مختلف، پتانسیل‌های موجود در صنعت تولید مکمل در کشور را به نمایش می‌گذارد.

دکتر نینا میردریکوند

مدیرعامل شرکت داروافشان شایگان

همایش‌ و نمایشگاه‌ مکمل‌های غذایی و رژیمی فرصت طلایی برای آشنایی با بازار داخلی، همکاران و رقبا است و علاوه بر این می‌تواند فرصتی برای ایجاد روابط بازرگانی با بازارهای خارجی نیز باشد.

دکتر محمد حضوری

دانشیار تغذیه دانشگاه علوم پزشکی قم

سابقه چند ساله برگزاری همایش مکمل‌های غذایی و دارویی نشان از توجه و اقبال ورزشکاران و نسل جوان به مباحث و مطالب ارایه شده در سخنرانی و نشست‌های مرتبط دارد.

خانم مهندس لاله حجازی

مدیرعامل شرکت داروسازی باریج

همایش‌ و نمایشگاه‌ مکمل‌های رژیمی غذایی فرصت مناسبی برای آشنایی با بازار داخلی، همکاران، رقبا و ایجاد روابط بازرگانی با بازارهای خارجی می‌باشد و حضور متخصصان و صنعتگران و نیز برگزاری کارگاه‌های آموزشی، پتانسیل‌های موجود در این صنعت را به نمایش می‌گذارد.